Čo tu nájdete?

Každých niekoľko dní pre Vás chystáme zvýhodnené ponuky z rôznych miest. Pre celú SR pre Vás vyberáme zľavy, ktoré je možno zaslať poštou, pretože niesú lokálne obmedzené. Sme veľmi radi, keď sa Vám zľavy páčia a prežívate tak niečo nového, exkluzívneho a neobvyklého, pretože o to tu ide. Ponúkame Vám nové zážitky, veci, chute, vône a ešte k tomu so zľavou 40 - 90% !

Ako to funguje?

  • Každý týždeň Vám ponúkame zľavy až do výšky 90% vo Vašom meste, ktorým sa cenovo nedá konkurovať.
  • Zľava sa aktivuje po dostatočnom počte záujemcov, preto o zľave dajte veddieť čo najviac ľuďom vo Vašom okolí, napr. prostredníctvom sociálnej siete Facebook
  • Pokiaľ ste si vybrali z ponuky, kliknite na "Kúpiť", vyplňte email, na ktorý Vám obratom zašleme platobné inštrukcie k prevodu Vašej čiastky z bankového účtu. Výzva k úhrade Vám bude zaslaná v momente aktivácie zľavy.
  • Hneď ako Vašu platbu obdržíme, zasielame Vám zľavový voucher emailem. Voucher môžete taktiež nájsť po prihlásení do svojho účtu na stránkach netzlavy.sk.
  • Zľavový voucher si môžete vytlačiť (k uplatneniu stačí predložiť kód na voucheru) a hneď nato ho môžete darovať ako darček alebo si ho jednoducho užiť.
Všetky otázky a dotazy radi odpovieme na obchod@netzlavy.sk
Ak chcete u nás ponúkať Váš produkt alebo službu, kontaktujte nás